Теплогенератори

Компанія UNIRAIS пропонує до вашої уваги газогенератори біопаливні (теплогенератори) з теплообмінниками, які використовуються для сушіння зернових культур в  зерносушарках різних типів.

Основні елементи газогенератора:

  • Піч хімічного синтезу
  • Теплообмінник
  • Змішувач з основним вентилятором нагнітання

Піч хімічного синтезу виготовлена з високоякісної вогнетривкої цегли і завдяки своїй унікальній конструкції стабільно генерує теплову енергію. Конструктивно піч складається з двох камер горіння: верхньої і нижньої.

Принцип роботи печі:

У верхню камеру закладаються дрова або інший вид палива (тюки соломи, щепа, зернові відходи тощо) де потім розпалюються.

При згорянні палива при температури 850 °С виділяється горючий газ, який потім потрапляє через спеціальний канал в нижню камеру допалювання. В нижній камері газ разом з залишками піровугілля змішується з киснем і при температурі 1100-1150 °С потрапляє в приймальну камеру теплообмінника.

З досвідом багаторічної експлуатації біопаливних теплогенераторів нашими спеціалістами було вдосконалено конструкцію теплообмінника який забезпечує довготривалу і ефективну роботу. Конструктивно складається з нержавіючих труб різного діаметра, вогнетривких переходів спеціальної конструкції і  пасивного циклону. Пасивний циклон виконує функцію іскрогасіння і виконує роль доповнюючого елементу газогенератора, що підвищує його загальне ККД на 25%.

Конструкція пасивного циклону і системи забору зовнішнього повітря виключає можливість попадання залишків продуктів згорання, твердих домішок, пилу і інше в змішувальну камеру і відповідно в зерносушарку.

В залежності від типу зерносушарки нагнітання теплого повітря здійснюється вентилятором осьовим або відцентровим.

Швидкість обертання двигуна вентилятора регулюється частотним перетворювачем або в автоматичному режимі або в ручному. Регулювання швидкості вентилятора дозволяє плавно змінювати продуктивність і тиск нагнітаючого гарячого повітря в сушарку, що дає змогу просушувати на одній зерносушарці різні зернові культури: кукурудзу, пшеницю, ріпак, сою, соняшник і інше.

Також можливість регулювання продуктивності вентилятора позитивно впливає на роботу печі – більш стабільна робота і менші витрати біопалива.

Загальний вигляд шафи керування теплогенератора:

Загальний вигляд розміщення теплогенератора на прикладі зерносушарки ЗСУ-240

Для довідки

НОРМИ ВИТРАТ найпоширеніших видів БІОПАЛИВА на 1МГВт енергії:

Габаритні розміри, вага

З усіх питань звертайтеся до інженерного відділу:

  +38 (050) 334 03 14

Або пишіть на e-mail: elektro@unirais.com.ua

Також, Ви можете надіслати повідомлення, заповнивши форму в розділі Контакти. Наш менеджер зв’яжиться з Вами і відповість на всі питання.